menu

Vyrábame BIO kozmetiku

Vyrábame BIO kozmetiku Produkty Sagrada Natura sú prírodná BIO kozmetika. BIO v tomto prípade znamená, že na suroviny, z ktorých tieto produkty vychádzajú, neboli v priebehu ich vzniku aplikované žiadne chemické hnojivá, pesticídy či iné postreky. Tie sú dnes bohužiaľ bežnou súčasťou konvenčného poľnohospodárstva. Rastliny a stromy však ako živé organizmy použitú chémiu vstrebávajú, a samy ju tak nakoniec obsahujú. Tohto sa v prípade našej kozmetiky báť nemusíte. Len čistá príroda, a trvalo udržateľná a etická výroba.

Nakoľko BIO sú naše produkty?

Arganový olej ARGANEOL - 100% BIO

Náš arganový olej Arganeol sa vyrába v Maroku v BIO kvalite pod dohľadom francúzskej certifikačnej spoločnosti ECOCERT, a to iba z pôvodnej odrody stromov, ktoré tam v prírode voľne žijú už od praveku. Takéto stromy neboli nikdy šľachtené, geneticky modifikované, a ani na ne nikdy neboli aplikované žiadne hnojiva či postreky. Ecocert ale nedohliada len na stromy, ale aj na to, aby výroba prebiehala v trvalo udržateľnom duchu a bez akýchkoľvek vedľajších následkov na životné prostredie. Náš arganový olej je preto natoľko ekologickým produktom, že už vlastne ani viac BIO byť nemôže :-)

Opunciový olej OPUNTIA - 100% BIO

Aj náš opunciový olej Opuntia sa v Maroku vyrába v BIO kvalite pod dohľadom francúzskej certifikačnej spoločnosti ECOCERT. Opuncie, z ktorých sa náš olej vyrába, rastú v juhomarockých púšťach rovnako voľne ako arganové stromy, a tiež na ne nikdy neboli aplikované žiadne hnojiva či postreky. Len kopa saharského slnka a občasný vlhký vietor od Atlantiku.

Arganové séra - 99% BIO

Naše arganové bylinné oleje obsahujú predovšetkým 100% BIO arganový olej ARGANEOL, a ďalej už len výťažky z byliniek, ktoré sú plne prírodné, ale ich dodávatelia proces BIO certifikácie zatiaľ nepodstúpili.

Tuhé arganové mydlá a šampóny - 70% BIO

Väčšina hmoty našich mydiel a šampónov je tvorená zmydelnenými rastlinnými olejmi a maslami, ktoré sú nielen lisované za studena, ale pochádzajú práve z ekologicky kontrolovaného poľnohospodárstva, teda sú BIO. Všetky použité oleje a maslá sú tiež samozrejme nerafinované, čiže neprešli po vylisovaní žiadnym ďalším spracovaním.

BIO nie je len slovo, BIO znamená bez následkov a v súlade s prírodou. Preto chceme a budeme túto myšlienku podporovať výrobou a predajom BIO kozmetiky Sagrada Natura.back
BO50
Arganový balzam - Esencia orientu 50ml
17,40 Eur - skladom
C50
Arganový olej - 100% čistý 50ml
17,20 Eur - skladom
MR50
Arganový olej - Ruža damašská 50ml
20,70 Eur - skladom
O10
Opunciový olej 10ml
23,10 Eur - skladom
forv
SAGRADA NATURA © 2013-2020  |  Všetky práva vyhradené. Akákoľvek časť tohto webu (texty, obrázky, popis nákupu, ďalšie časti servera), v celku alebo v časti môže byť kopírovaná alebo inak prezentovaná len s predchádzajúcim výslovným súhlasom autora.

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.