menu

Prírodná BIO kozmetika - to najlepšie pre Vašu pokožku


foto

ARGANEOL, to je garancia kvality i ohľaduplného prístupu k prírode. V našej ponuke je pre Vás pripravená ako vlasová, tak pleťová kozmetika ideálna pre všetky druhy pokožky, veľmi prospešná tiež starnúcej pleti.

Každý, kto si niekedy podrobne prečítal zloženie krému alebo ďalších kozmetických prípravkov, ktoré denne používame, iste zvážil, či ich raz a navždy nevymeniť za prírodnú bio kozmetiku. Ako ale spoznať pravú prírodnú kozmetiku? Čomu sa vyhnúť a na čo si dať pozor? A čo vôbec účinky prírodnej kozmetiky? Dokáže prírodný olej vyhladiť Vaše vrásky rovnako ako drahý chemický krém?

Krém, šampón, mydlo alebo napríklad balzam na pery si raz za čas kúpi každý. Zvlášť ženy na seba denne nanášajú niekoľko kozmetických prípravkov. Obchody nás ako spotrebiteľov doslova zahlcujú ponukou tovaru najrôznejšej ceny a kvality a vybrať si ten pravý produkt, ktorý hľadáme, je tak ťažšie a ťažšie. Zvlášť, keď sa veľa produktov tvári tak dokonale a cenovo výhodne. Na podrobné prechádzanie zloženia a zisťovanie, čo ktorá ingrediencia vlastne znamená, bohužiaľ väčšinou nie je čas.

foto

Konvenčná verzus luxusná prírodná kozmetika


Porovnávať konvenčnú kozmetiku s tou prírodnou nie je jednoduché. Prírodná kozmetika môže účinkovať oveľa pomalšie v porovnaní s konvenčnou kozmetikou. Neobsahuje totiž intenzívne chemické zložky, ale naopak čisto prírodné prísady. Výsledky však pri správnom použití vydržia dlhšie a efekt je dlhodobejší a k pleti šetrnejší. Trocha trpezlivosti sa teda oplatí. Úplne prírodná BIO kozmetika tiež môže mať kratšiu dobu trvanlivosti ako kozmetika bežná, neznamená to však, že by sa rýchlo a častejšie kazila. Neobsahuje však chemické konzervanty, vďaka ktorým je konvenčná kozmetika schopná vydržať aj niekoľko rokov. Tie sú u prírodných produktov nahradené úplne prírodnými konzervačnými látkami, ktoré ich chránia.

Konzervačné látky v klasických kozmetických prípravkoch známe ako parabény môžu u spotrebiteľa dokonca vyvolať kožné problémy v podobe alergickej reakcie. Naša pokožka dokáže do tela niektoré tieto látky vstrebať a spôsobiť tak trvalé problémy najmä u citlivejších jedincov a detí. Ak sa teda neponáhľate s vyhladením svojej pleti, buďte trpezliví a vyskúšajte luxusnú prírodnú kozmetiku ARGANEOL.

foto

Ako spoznať BIO kozmetiku?


BIO kozmetika by vždy mala byť viditeľne označená. Existuje niekoľko certifikátov líšiacich sa podľa krajiny pôvodu. Českým certifikátom CPK-bio – CERTIFIKOVANÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA BIO môžu ale byť označené iba značky, ktoré spĺňajú náročné a početné kritériá. Kozmetika označená certifikátom PK-bio NEOBSAHUJE synteticky získané parfumy, syntetické konzervačné zložky a farbivá, ropné látky typu minerálnych olejov, parafínu alebo vazelíny, tenzidy, živočíšne zložky (okrem včelieho vosku a alkoholov ovčej vlny), chemické UV filtre ani suroviny vyrobené pomocou geneticky modifikovaných organizmov. Aspoň 20% potom tvorí podiel BIO zložiek, ktorých pôvod je doložený certifikátom organizácie vykonávajúcej kontrolu ekologického poľnohospodárstva. Iba certifikovaná prírodná BIO kozmetika zaručuje kvalitu a naozaj prírodný pôvod surovín použitých v kozmetickom výrobku.
back
C50
BIO arganový olej 50ml
17,20 Eur - skladom
MV50
Vlasové sérum 50ml
20,80 Eur - skladom
O10
BIO opunciový olej 10ml
23,10 Eur - skladom
S11
Arganové mydlo SENSITIVE 100g
6,30 Eur - skladom
forv
gopay visa visa master master

Všetky práva vyhradené. Akákoľvek časť tohto webu (texty, obrázky, popis nákupu, ďalšie časti servera),
v celku alebo v časti môže byť kopírovaná alebo inak prezentovaná len s predchádzajúcim výslovným súhlasom autora.
ARGANEOL © 2013-2019

gopay visa visa
master master
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.