menu

Vrásky a starnúca pleť


foto

Vrásky a starnúca pleť - ako proti nim s Arganeolom bojovať?


Vrásky a starnúca pleť iste trápia každú ženu. Udržať si hladkú a napnutú pokožku v akomkoľvek veku je snom každej ženy. Záleží na type pleti, ale prvé vrásky sa pod kožou začínajú vytvárať okolo dvadsiateho roku, na povrchu ich však pozorujeme až neskôr, spravidla okolo tridsiatich rokov. Bez vhodnej starostlivosti stráca pleť veľmi rýchlo pružnosť a prejavujú sa na nej viditeľné známky starnutia.

Arganový olej ARGANEOL patrí k najuniverzálnejším prípravkom v boji proti starnúcej pleti. Arganový olej obsahuje veľmi vysoké percento vitamínu E - napríklad až dvojnásobne toľko, ako olej olivový. Tento vitamín je silným prírodným antioxidantom a dokáže pokožku účinne chrániť proti poškodeniu voľnými kyslíkovými radikálmi, ktoré patria medzi hlavné činitele spôsobujúce jej starnutie. Stimuluje tiež v pokožke tvorbu kolagénu a elastínu, čím je schopný brániť tvorbe vrások a účinne vyhladzovať i tie už existujúce. Je vhodný tak k aplikácii na celú pokožku, tak i ako účinné sérum pre starostlivosť o jemnú pokožku so sklonom k vytváraniu drobných mimických vrások. Čiže pre oblasť okolo očí a pier. Arganový olej, ktorému sa tiež hovorí elixír mladosti, je teda skutočnou prevenciou proti starnutiu.
back
C50
BIO arganový olej 50ml
17,20 Eur - skladom
MV50
Vlasové sérum 50ml
20,80 Eur - skladom
O10
BIO opunciový olej 10ml
23,10 Eur - skladom
S11
Arganové mydlo SENSITIVE 100g
6,30 Eur - skladom
forv
gopay visa visa master master

Všetky práva vyhradené. Akákoľvek časť tohto webu (texty, obrázky, popis nákupu, ďalšie časti servera),
v celku alebo v časti môže byť kopírovaná alebo inak prezentovaná len s predchádzajúcim výslovným súhlasom autora.
ARGANEOL © 2013-2019

gopay visa visa
master master
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.